Hakkımızda

Avrupa’nın ilk ve en büyük yurtdışı eğitim danışmanlığı firması olan ve tüm Dünya’dan öğrencilere toplamda 17 ülke hakkıda direkt Avrupa’dan danışmanlık sunan Epion 2003 Yılında Almanyada Üniversite Başvuruları ve Dil okulu Kayıtları konularında Türk Öğrencilere Danışmanlık sunmak üzere kurulmuştur. 2011 yılında tamamen yenilenen hizmet politikası sonucu olarak Almanya dışında, Avusturya , Polonya, Macaristan, Çekya ve Ukrayna ülkelerine Üniversite ve Yüksek Lisans konularında direkt Avrupa merkezli danışmanlık sunmaya başlamıştır. 16 yılda Bin`den fazla Öğrenciye Üniversite kabülü ve Dil Okulu kaydı sağlayarak Avrupa Dil Okullarının ve Üniversitelerinin en saygı duyduğu kurumlardan biri haline gelmiştir. Politikamız diğer danışmanlık firmalarından farklı olarak; sizlerin tüm İşlem ve Hizmetlerini direkt Avrupa`daki merkez ofislerimizden gerçekleştirmektir. Epion kurulduğu yıldan şimdiye kadar pek çok alanda yurtdışı eğitim konusunda yerinde gözlemler ve araştırmalar yapmış, gidip görmediği hiç bir kurum ve üniversite için yönlendirme yapmamıştır. 

Türkiye’de yer alan firmalarda gözlemlediğimiz ; maalesef yurtdışına çıkmamış insanların yurtdışı konularında danışmanlık yapmaya çalışarak öğrencileri mağdur etmeleri ve yolun sonunu göremeden bir şekilde kendilerini işin içinden sıyırarak yine ve her zaman ki gibi halkımızı mağdur etmeleridir. Bizler özellikle bu konuda özverili ve hassas davranan tek şirket olduğumuzu iddaa etmekte olup, yaptığımız işe garanti veren tek kuruluş olmaktan gurur duymaktayız. Örneğin; Almanya Üniversite Danışmanlığı hizmeti verdiğimiz bir öğrenciye herhangi bir almanya üniversite kabulü alamaz isek, şirketimize yatırılan tutarın tamamını iade edeceğimizi sözleşmemizde  taahhüt etmiş olup, bu şekilde çalışan ve garantili hizmet sunan tek yurtdışı eğitim danışmanlığı olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. 

3 kıtada 8 farklı ülkede her biri akademisyen toplam 27 danışmanı bulunan Epion, öğrenci ve velilerin ihtiyaç,bütçe ve isteklerine bağlı program seçeneklerini direkt işin kalbinden Avrupa’dan size sunarak toplamda cebinizden çıkacak maaliyetleri en aza mal etme çabası içinde hizmet sunmaktadır. ( Örneğin ; Türkiye’de var olan bir firma ile yola çıkan öğrencinin cebinden çıkacak olan masraflar toplamda 2000€ ise; kendi öğrencilerimiz aynı ülke ve şartlarda en fazla 1500€ harcayacaktır.) Epion danışmanlık kavramını işin yerinden, yani yurtdışından yaparak sizlere direkt gerçek veriler ile hizmet sunmaktadır. Türkiye, Almanya, Avusturya, Polonya, Çekya gibi ülkelerde danışmanları ve ofisleri bulunan Epion’a danışmadan karar vermeyin!

  • Yurtdışı Dil Eğitimi
  • Yurtdışı Vize Danışmanlığı
  • Yurtdışı Üniversite Yerleştirme ve Başvuruları
  • Yurtdışı Diploma Denkliği
  • Yurtdışı Staj
  • 7-16 Yaş Yaz Kampları

Konularında bizlerden bilgi alabilirsiniz !

 

Detaylı direkt Avrupa’dan ücretsiz bilgi için Lütfen İletişim Formu‘nu Doldurunuz.