Go Academy Düsseldorf

Dil Kursu, Kültür Programları, Konaklama

NRW eyaletinin Başkenti Düsseldorf şehrinde 1990 yılından beri faaliyette bulunan Go Academy dil okulu özellikle Almanyada Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği okulardan bir tanesidir. Toplamda 32 farklı Dilde eğitim veren okul tüm Dünyadan öğrencilerin en çok ziyaret ettiği dil eğitim merkezlerinden bir tanesidir.

Yılda 4000 den fazla öğrenciyi ağarlayan Go Academy dil okulu;  Testdaf, Dsh ve Telc sınavlarına hazırlık kursları sunmakta olup resmi sınav merkezi olarakta hizmet vermektedir. Westfalya eyaletindeki Şirketlerin ve mesleki almanca yada iş almancası öğrenmek isteyenlerin de çokça ziyaret ettikleri kurumlardan bir tanesinidir.

Şehirler

Almanyada dil eğitimi alabileceğiniz Did institut kurs merkezleri :

  • Düsseldorf

Alman dil okulları arasında kültürel aktiviteler açısından Go Academy çok yönlü olmasada, gerek bulunduğu coğrafya olarak Köln, Dortmund, Münster gibi kültürel ve Üniversite şehirlerine 1 saat mesafede olması gerekse Hollanda ülke sınırında bulunmasıyla Düsseldorf şehri ve Go Academy dil okulu tercih sebeplerinden bir tanesidir. Öğrencilerinin özellikle haftasonları Hollanda`ya geziler düzenlemesi ile ünlü olan dil okulu genelde Almanyada Üniversite okumak isteyen ve bu amaç ile Almanya`ya gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

  • Şehir Gezileri
  • Kültür Programları
  • Sanat Aktiviteleri (Sinema, Opera, Konser )

Yurt dışından gelen öğrencilerin en büyük problemlerinden bir tanesi olan Konaklama sorununa bir kaç seçenekli alternatif sunan Go Academy dil okulu, öğrencilerine Aile yanı konaklama, tek kişilik oda konaklaması ve çift kişilik yurt konaklması gibi seçenekler sunmaktadır. Fiyat olarak diğer Almanya Dil Okulları ile kıyasladığımızda uygun konaklama fiyatlandırmasına sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bütçenize veya isteğinize göre konaklama seçenekleri arasında :

  • Studio Home Daire - ( Banyo ve Mutfak Dahil)
  • Aile Yanı Konaklama
  • Öğrenci Evi Palyaşımlı ( Mutfak ve Banyo ortak )

Standart çift kişilik oda konaklaması veya diğer okul öğrencileri ile paylaşımlı olarak sunulan oda seçenekleri en uygun bütçeli konaklama alternatifi olarak sunulmakta olup tüm seçenekler haftalık olarak ücretlendirilmektedirler. En pahalı oda seçeneği Studio Daire konaklama seçeneğidir.

Standart oda konaklaması ve diğer okul öğrencileri ile paylaşımlı olarak sunulan oda seçeneği haftalık ücretleri 120€` dan başlamakta iken, Studio Daire Haftalık 250€` dan,  Aile yanı konaklama haftalık ücretleri ise 230€` dan başlamaktadır.

Tüm Ücret detaylarını Dil Okulu Fiyat Listesi Bölümünden İndirebilirsiniz.

Go Academy Düsseldorf Tanıtım ve Ücretlendirme Bilgileri
GoAcademy