GLS Sprachzentrum Berlin

Dil Kursu, Kültür Programları, Konaklama

Tam açılımı German Language School olan GLS dil okulu Almanyanın başkenti Berlin de 1983 yılında kurulmuştur. Berlin Şehrinin tam merkezinde 16.000 m2 alanda kurulan ve orjinal adı GLS Sprachzentrum olan dil okulu Almanyanın Kampüs hayatı olan tek dil eğitim merkezidir. Kampüs içerisinde Öğrencilerin Konaklamaları konusunda hizmet veren 2 adet kendine ait Hotel barındıran GLS, Almanyada bulunan dil okulları içinde en lüks ve en kaliteli eğitim veren okul olarak dikkat çekmektedir. Rolls Royce, Fendi, Lufthansa ve Deutsche Welle TV gibi büyük firmaların çalışanlarını GLS dil okulunda eğitmekte olduğunu söylemek Okulun kalitesini anlatmaya yetecektir. GLS Sprachzentrum Berlin ayrıca Almanya dil eğitimi ve Almanya dil okulu başlıklarında daha önce 5 defa Star School Germany ödülü almıştır.

Yılda 9000 den fazla öğrenciyi ağarlayan GLS Dil Okulu  Testdaf , Dsh sınavlarına hazırlık kursları sunarak aynı zamanda resmi sınav yeri olarakta hizmet vermektedir. Şirketlerin ve mesleki almanca yada iş almancası öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri okullardan biri olan GLS aynı zamanda almanyada ingilizce eğitimi ve farklı 12 dilde eğitim veren ender okullarından biridir.

Şehirler

Almanyada dil eğitimi alabileceğiniz Did institut kurs merkezleri :

 • Berlin ( Merkez )
 • Münih ( Yaz Okulu )

Almanyada dil eğitimi almak sadece ders kitapları ile kısıtlı değil elbette, bir çok etkinlik ve kültürel program bu eğitimin bir parçası. GLS Sprachzentrum bir çok Alman dil okulu gibi her hafta kültür gezileri düzenleyerek kursiyerlerin Almanyayı daha yakından tanımalarına fırsat vermektedir. 18 yaş altı veya yetişkin kursiyerler için Kültür – sanat etkinliklerinden, Müze gezilerine, kısa şehir turlarından, çeşitli öğrenci aktivitelerine kadar bir çok alanda ufkunuzu genişletecek farklı etkinlikler sizlere dil eğitimi almanızın yanında aynı zamanda bir kültür seyahati yaptığınız hissiyatı kazandıracaktır.

 • Şehir Gezileri
 • Müzeler
 • Kültür Programları
 • Spor Aktiviteleri (Yüzme, Billardo, Futbol, Tenis, Golf)
 • Sanat Aktiviteleri (Sinema, Opera, Konser )

Yurt dışından gelen öğrencilerin en büyük problemlerinden bir tanesi olan Konaklama sorununa çok seçenekli çözüm sunan ve bunun ile kalmayıp lüks ve komforlu bir dil eğitim seyehati sunan GLS dil okulu, öğrencilerine Hotel konaklamasından, studio daierelere kadar bir çok alternatif sunmaktadır. Fiyat olarak kalitesinin gereği diğer Almanya Dil Okulları ile kıyasladığımızda en pahalı konaklama fiyatlandırmasına sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bütçenize veya isteğinize göre konaklama seçenekleri arasında :

 • Studio Home Daire - Kampüs İçerisinde ! ( Banyo ve Mutfak Dahil)
 • Hotel Konaklaması Kahvaltı Dahil- Kampüs İçerisinde ! ( Havuz - TV- Banyo- Mutfak )
 • Aile Yanı Konaklama
 • Öğrenci Rezidansı ( Mutfak ve Banyolu Tek kişilik Oda )
 • Çoklu konaklama WG (Diğer Öğrenciler ile Birlikte)

Aile Yanı Konaklama seçeneği veya diğer okul öğrencileri ile paylaşımlı olarak sunulan oda seçenekleri en uygun bütçeli konaklama alternatifi olarak sunulmakta olup tüm seçenekler haftalık olarak ücretlendirilmektedirler. En pahalı oda seçeneği ise Hotel Konaklaması ve Studio Daiere olarak sunulan Tek kişilik Oda seçeneğidir.

Aile Yanı Konaklama ve diğer okul öğrencileri ile paylaşımlı olarak sunulan oda seçeneği haftalık ücretleri 258€` dan başlamakta iken, Studio Daire Haftalık 312€` dan,  Hotel Konaklaması haftalık ücretleri ise 390€` dan başlamaktadır.

Tüm Ücret detaylarını Dil Okulu Fiyat Listesi Bölümünden İndirebilirsiniz.

Gls berlin